جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تعقیب مهاجمان در ژاپن با هواپیمای بدون سرنشین

  این هواپیمای بدون سرنشین امنیتی ژاپنی با پرواز در سطح پایین  مهاجمان  را  تعقیب خواهند کرد .
  ماموران امنیتی در ژاپن یک ابزار جدید برای جلوگیری از  نفوذ جاسوسان و حفاظت از اماکن در برابر  افراد و ماشین های مشکوک ساختند .

  یک هواپیمای بدون سرنشین که  بدون دخالت انسان از مناطق یا ساختمان مورد نظر محافظت و موارد مشوک را گزارش می کند.

  ساخت بزرگترین Secom , ژاپن توسط شرکت امنیتی , روز جمعه به فروش گذاشته  شد  هواپیماهای بدون سرنشینی که  به سازمان هایی که نیاز به حفاظت از بسته‌های بزرگ 

  و اظلاعات دارند  با تجهیزات امنیتی و ردیابی خودر وها و افراد مشکوک به شکلی  که این هواپیما

  یک تصویر از افراد گرفته واز خودروها  از پلاک شان تصویر برداری می کند.  به این طریق محافظت  خود را انجام میدهد .

  تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین  و فرستادن آنها به یک مرکز نظارت Secom که می‌تواند تهدید را تعیین کند . امروزه, شرکت محافظان امنیتی را برای بررسی نفوذهای احتمالی , بنابراین یک هواپیمای بدون سرنشین به طور قابل توجهی زمان واکنش خود را کاهش دهند .

  در مورد یک وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین عکس خواهد کرد و پلاک اتومبیل را . اگر یک انسان است , تلاش برای به دست آوردن تصویری از چهره  .

     برای تصویر برداری  از پلاک ماشین ها  دارای چراغ LED برای استفاده در شب , اما این ماشین باید خیلی سریع حرکت می‌کرد . هواپیماهای بدون سرنشین سرعت بالای 10 کیلومتر در ساعت داراست  . این پرواز میان 3 و 5 متر بالاتر از سطح زمین , خوب دور از دسترس خواهد بود .  این هواپیمای بدون سرنشین را از یک سکوی پرتاب که شامل یک سیستم دوباره پرشدنش . این سکوی پرتاب Y800 هزینه خواهد داشت , 000 ( 6,575 یک هواپیمای بدون سرنشین به پرداخت هزینه اجاره ماهانه از 57759 میلیارد ین رسید , 000 .

  ترویج شده است به عنوان یک جایگزین به یک دوربین های امنیتی ثابت , چون از توانایی آنها برای پرواز به یک دارایی و گرفتن عکس از زاویه‌های مختلف .

  Secom برنامه‌ریزی کرده بودند تا آغاز ماه ژوئن گذشته سرویس امنیتی هواپیماهای بدون سرنشین بود اما مسائل قانونی مربوط به پروازهای هواپیماهای بدون سرنشین . یک بازبینی قانون هواپیمایی ژاپن که قوانین مدونی برای پروازهای هواپیماهای بدون سرنشین به اجرا در پنج‌شنبه.


  فروشگاه اکانت -اپل ایدی ،لایسنس کسپرسکی،تبلیغات وایبر،ایمیل مارکتینگ ،افزایش بازدید
  این مطلب تا کنون 38 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 21 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : سرنشین ,امنیتی ,هواپیماهای ,هواپیمای ,ژاپن ,تصویر ,بدون سرنشین ,هواپیمای بدون ,هواپیماهای بدون ,پروازهای هواپیماهای ,سکوی پرتاب ,
  تعقیب مهاجمان در ژاپن با هواپیمای بدون سرنشین

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر